Новини

20 жовтня стартує інформаційна кампанія: «Рак грудей: знати – означає перемогти»

12 жовтня відбулася прес-конференція з нагоди старту Всеукраїнського освітньо-інформаційного проекту «Рак грудей: знати – означає перемогти!», за участю першого заступника Міністра охорони здоров’я Олександри Павленко.

20 жовтня розпочнеться Всеукраїнський освітньо-інформаційний проект «Рак грудей: знати – означає перемогти!». Фахівці зазначають: в Україні щогодини від раку грудей помирає одна жінка. Головна причина – пізня діагностика хвороби. Перший заступник Міністра охорони здоров`я Олександра Павленко повідомила, що МОЗ активно долучиться до проекту: «Міністерство охорони здоров’я направило у регіони листи з рекомендацією усім онкодиспансерам провести протягом місяця інформаційну кампанію проти раку грудей, яка розпочнеться 20 жовтня. Протягом місяця у всіх медзакладах, де є лікарі-онкологи, можна буде отримати консультацію, пройти огляд та діагностику, а в райони, де немає таких фахівців, вирушать пересувні мамографи.»

В рамках проекту «Рак грудей: знати — означає перемогти» Міністерство охорони здоров`я планує долучитися до низки наступних заходів:

  1. Організовувати на базі обласних онкологічних закладів «Дні відкритих дверей» ( 1 раз на тиждень, протягом місяця в період з 20 жовтня по 20 листопада 2015 року) .
  2. Встановити графік прийому лікаря-мамолога а рамках проведення «Днів відкритих дверей 1 раз на тиждень, протягом місяця в період з 20 жовтня по 20 листопада 2015 року).
  3. Організовувати виїзди до районів лікарів-онкологів обласних онкологічних диспансерів, з метою надання консультативної допомоги жіночому населенню регіону. ( 1 раз на тиждень, протягом місяця в період з 20 жовтня по 20 листопада 2015 року) .

4.Інформувати населення щодо проведення «Днів відкритих дверей» за допомогою місцевих ЗМІ, друкованих матеріалів, інтернет — ресурсів (МОЗ України, інші мережі тощо.)

  1. Провести прес – конференції з залученням фахівців, представників місцевої влади з метою звернення уваги населення до проблем раку грудної залози та методів профілактичного лікування.
  2. Організовувати забезпечення населення санітарно-просвітницькими матеріалами з питань профілактики та ранньої діагностики раку грудної залози.

Комментировать

Нажмите для комментария