До уваги Статті

День дитячих винаходів

17 січня — всесвітній День дитячих винаходів

Діти — милі створіння, для них винахідливість є їх природнім станом. Кожен може пригадати себе в дитинстві зайнятим над чимось, як нам здавалося дуже важливим. Ми створювали пісочні замки, розбирали іграшки, а часом і побутову техніку … клеїли, ліпили і всьому цьому не було кінця. А потім ми подорослішали і багато хто забував про свої дитячі фантазії.

Але згідно зі статистикою, кожного року понад 500 000 дітей винаходять різні корисні пристрої. Всі дитячі винаходи, вносять в наше життя корисні нововведення і значно полегшують його.

Давайте дізнаємося які ж винаходи були створені дітьми.

  • Джек Андрака, американський школяр любив науку з самого раннього дитинства і вже в 15 років створити тест, який виявляв злоякісну пухлину на стадії зародження. До цього подібна діагностика коштувала дуже дорого і займала багато часу, до того ж не виявляла захворювання на стадії зародження. Винахід Джека зберіг життя багатьом людям.
  • Бен Франклін довів, що блискавка має електричну природу, згодом розробив проект громовідводу. Став першим, хто застосував електричну іскру для вибуху пороху, ще він змайстрував крісло-качалку, а також винайшов біфокальні окуляри.
  • У 1930 році Джордж Ніссен з захватом дивився на виступ повітряних гімнастів і побачив, що в кінці номеру вони стрибають на страхувальну сітку і вистава завершується. 16-річний підліток почав міркувати і вирішив змайструвати пристрій, на якому можна б було стрибати в повітрі і виконувати різні трюки, так був створений батут.
  • Коли Френку Епперсону було 11 років він винайшов фруктовий лід на паличці. Все сталося немов випадково. Френк забув дерев’яну паличку в склянці з соком на вулиці, ніч була морозною і вранці він виявив, що його сік і справді може бути на паличці. Через 2 роки, в 1925 це морозиво було в кожному магазині Америки і коштувало всього 1 цент.
  • Улюбленим заняттям Честера Грінвуда було катання на ковзанах, але як і всі діти він ненавидів в’язані шапки і шарфи. Одного разу в 15-ти річному віці йому на думку прийшла чудова ідея. Честер з’єднав обідком 2 металевих дрота, а бабуся погодилася допомогти онуку і прикрасити цей винахід хутром. Через багато років Честер продав свій винахід американській армії, і в другу світову війну варіація хутряних навушників успішно експлуатувалася в екіпіровці військових.

І це не весь перелік дитячих винаходів, а лише невелика його частина. Напевно, і ваш малюк чимось дуже захоплений. Підтримайте його в цей день подаруйте йому своє схвалення і підтримку. Хто знає, можливо, саме ви станете батьками ще одного експериментатора, який допоможе полегшити, а можливо і врятувати безліч людських життів.

Комментировать

Нажмите для комментария