Новини

16 листопада стартував Всесвітній тиждень правильного використання антибіотиків

За ініціативи ВООЗ з 16 ло 22 листопада у всьому світі проходить тиждень правильного використання антибіотиків «Антибіотики: використовуйте обережно!».

Всесвітній тиждень правильного використання антибіотиків спрямований на підвищення поінформованості про проблему стійкості до антибіотиків і пропаганду їх правильного використання серед громадськості та медпрацівників.

Нове дослідження ВООЗ вказує на те, що люди не розуміють масштабів проблеми, рівня загрози для здоров’я населення, а також того, як їй протидіяти. Докладніше з основними висновками дослідження ВООЗ можна ознаймитись за посиланням: http://www.who.int/mediacentre/news/releases/2015/antibiotic-resistance/en.

Глобальний план дій у відповідь на зростаючу проблему стійкості до антибіотиків та інших протимікробних препаратів був схвалений на 68-й сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я в травні 2015 року. Одна з п’яти цілей плану — підвищити ступінь поінформованості та розуміння людей в питаннях стійкості до антибіотиків за допомогою ефективної комунікації, освіти та підготовки.

Кампанія «Антибіотики: використовуйте обережно!» — це глобальна ініціатива ВООЗ, основною метою якої є покращення розуміння проблеми та підходів до користування антибіотиками. Вони повинні використовуватися для лікування бактеріальних інфекцій тільки у разі їх призначення дипломованими фахівцями охорони здоров’я. В жодному разі не можна передавати антибіотики іншим людям або зберігати їх, якщо ви не довели до кінця курс лікування.

ВООЗ рекомендує всім державам-членам і партнерам в галузі охорони здоров’я приєднатися до цієї кампанії і сприяти підвищенню обізнаності щодо цієї проблеми.

Комментировать

Нажмите для комментария