Новини

13 кардіоцентрів від Гройсмана по одному ангіографу в комплект

Справа проти Гройсмана

Прем’єр України Володимир Гройсман повідомив, що вже створено 13 кардиоцентрів у 11 областях, куди до кінця року поставлять по одному ангіографу.

В Уряді гостро підняли тему надвеликої смертності від серцево-судинних захворювань. Вже зараз МОЗ повідомляє, що щорічно фіксується близько 40 тисяч випадків інфаркту міокарда, тому було прийнято рішення поставити це питання на високий рівень.

Урядом ще декілька місяців тому було анонсовано створення кардіоцентрів.

Пять задач, поставленных вчера Гройсманом МОЗу и себе

«Крім того, вже сьогодні закуплено 20 тисяч стентів. Зараз там проходять всі необхідні процедури, МОЗ займається з ДФС і Мінекономрозвитку», — повідомляє Гройсман. Також голова уряду пообіцяв, що вже наступного року перелік кардіоцентрів в Україні буде значно розширений.

Крім того, МОЗ за закупівельними планами на 2017 рік планує придбати не менш ніж 10,4 тисячи стентів для лікування пацієнтів із гострим коронарним синдромом виробництва компаній Boston Scientific (США) та Balton ( Франція, Польша) за вартістю, яка не перевищує 150 долларів за штуку, про що окремо повідомив заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський.

Комментировать

Нажмите для комментария