Новини

11 отруєних школярів перевели з реанімації до стаціонару

Врач выписывает рецепт ручкой, медпросвіта

11 школярів з 57 постраждалих від отруєння під час лінійки у школі міста Черкас приходять до норми. Їх перевели до стаціонару. Стан здоров’я стабільний.

«Станом на 12:00 9 травня стан дітей стабілізувався, всі перебувають у свідомості і почуваються задовільно. З реанімаційного відділення 11 школярів переведені до стаціонару. Загалом у лікувальних закладах міста Черкаси перебувають 53 учнів і четверо вчителів», — йдеться в повідомленні ДСНС черкаської області.

Нагадуємо, що через отруєння невідомою речовиною, під час шкільної лінійки, до лікарні звернулось 94 дитини, з них 53 було госпіталізовано. 11 дітей було відправлено до реанімаційного відділення через тяжкий стан.

В той же день на місце подій вилетіла група київських лікарів на чолі з в.о. міністра охорони здоров’я Уляною Супрун та головою уряду Володимиром Гройсманом.

МОЗ повідомляє про 94 дитини, які отруїлися на шкільній лінійці невідомою речовиною

Наразі відповідні органи провели аналіз проби водопровідної та бутильованої води, щоб виявити хімічну речовину, якою могли отруїтися діти, але поки нічого з’ясувати не вдалось.

В Україні продовжує зростати кількість хворих на кір

«Перевищень вмісту хімічних речовин понад гранично допустимої концентрації не виявлено», — заявляють у ДСНС.

Комментировать

Нажмите для комментария