Новини

108 територіальних громад вже розпочали впровадження медреформи

врач_записывает_на_бланке_ручкой_медпросвіта

Міністерство охорони здоров’я повідомило, що 108 громад вже почали розверстування медреформи для старту нової системи фінансування.

Допомагатимуть громадам Міністерство охорони здоров’я та проект USAID. Протягом наступних чотирьох місяців вони надаватимуть керівництву громад методологічну допомогу. Це необхідно для того, щоб вже з 1 липня оновити систему фінансування та запустити принцип «Гроші йдуть за пацієнтом».

«Реформа розпочнеться у липні, коли перші заклади отримають фінансування за новою моделлю. Але вже сьогодні ми побачили 108 громад, які готові працювати з нами, щоб першими підписати договір з Національною службою здоров’я. Ми надамо їм всю необхідну методологічну підтримку, в тому числі інформаційну, для успішного старту медичної реформи», — повідомив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

Зазначимо, що, відповідно до плану медичної реформи в Україні, заклади первинної медичної допомоги ще повинні виконати ряд вимог, аби укласти офіційний договір на продаж медичних послуг населенню між медичною установою та Національною службою здоров’я України.

Мова йде про такі вимоги:

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook