Інтерв'ю спеціаліста

10 головних загроз для здоро’я чоловіків. Загроза 1

Погана новина: кожного, навіть самого тренованого і такого, що піклується про себе чоловіка можуть підстерігати всі 10 небезпек, про які ми будемо розповідати.

Хороша новина: будь-яка з наведених вище проблем може будти уникнута, якщо стежити за своїм здоров’ям і вчасно звернутися до лікаря.

Загроза 1: Холестерин

Для чоловіків холестеринова загроза набагато вище, ніж для жінок. Оскільки холестерин бере участь в синтезі чоловічих статевих гормоном — стероїдів, його утворюється в чоловічому організмі значно більше. А з огляду на те, що чоловіки в більшості не є палкими шанувальниками дієт і люблять смачно поїсти, рівень холестерину може вирости вище норми вже у віці 20 років і підвищуватися з роками. Надлишок холестерину призводить до утворення холестеринових «бляшок» на стінках судин, судини стають менш прохідними, утворюються тромби.

У гіршому випадку частина тромбу, обтяженого холестерином, відламується і повністю блокує потік крові до серця, викликаючи інфаркт міокарда. Блокування кровоносних судин, що забезпечують кров’ю і киснем головний мозок, може привести до інсульту.

Але варто бути обережним і щодо «бесхолестеріновой дієти». По-перше, як було згадано вище, холестерин є важливим учасником обміну речовин чоловіки. А по-друге, недолік холестерину в крові є об’єктивним предиктором суїциду.

Ваш лікар,
В. Пономарьов

Далі буде.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook