Новини

1 300 амбулаторій збудують наступного року за реформою сільської медицини

Медреформа_врач_вешает_табличку_медпросвіта

Президент України Петро Порошенко повідомив, що за його законопроектом вже наступного року збудують сучасні амбулаторії з комп’ютерами та інтернетом.

Наприклад, вже точно відомо, що за розробленим планом Міністерства регіонального розвитку, тільки в Харківській області заплановано відкрити 50 амбулаторій. Про це офіційно повідомив заступник міністра Лев Парцхаладзе під час робочого візиту в Харків.

С. Бакшеев: Здесь, за линией фронта, сформировалась отдельная каста, отдельное сообщество – медицинские работники

«Сьогодні ми розробляємо типові проекти амбулаторій, і хочемо почути думки медичних працівників Харківської області щодо цих проектів», — повідомляє Парцхаладзе.

Треба зазначити, що сума бюджету, яку виділили на розвиток доступної сільської медицини в україні за законопроектом президента дорівнює 5 мільярдам гривень. Загалом же за наступні три роки Уряд обіцяє побудувати та облаштувати гідним для медиків житлом понад 4 тисячі амбулаторій.

Про оприлюднення проекту постанови КМУ Про затвердженняПоложення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я

Окремо в Уряді нагадують, що всі амбулаторії будуть повністю комп’ютерізовані та під’єнані до мережі Інтернет. Це необхідна дія для впровадження телемедицини в Україні. Сільські медики зможуть з’єднуватись з міськими колегами, та таким чином надавати медичну допомогу для складних пацієнтів.

Комментировать

Нажмите для комментария